• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Представництва міжнародних організацій зможуть здійснювати розповсюдження електронних грошей

ред. Uteka.ua

25.04.2016 119 0 0

З метою співпраці з міжнародними організаціями, діяльність яких направлена на надання фінансової гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам (переселенцям) і постраждалим від військових дій Національний банк України розробив проект змін до "Положення про електронні гроші в Україні” (далі – Проект постанови).

Метою розробки Проекту постанови є надання права здійснювати розповсюдження електронних грошей представництву установи міжнародної організації, членом якої є Україна, або яка здійснює в Україні діяльність з надання гуманітарної допомоги на підставі міжнародних угод з Україною.

Також Проект постанови удосконалює порядок подання документів до Національного банку України для узгодження правил використання електронних грошей, зокрема передбачається подання копій документів в електронному вигляді.

Проект постанови розміщено для громадського обговорення на сторінці Офіційного інтернет-представництва Національного банку України, оскільки відповідно до Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” він має оприлюднюватися з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань.

Джерело: http://www.bank.gov.ua/control/uk/pub...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали