Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Підприємців будуть штрафувати за допуск людей без масок у приміщення і транспорт

18.12.2020 90 0 0

Верховна Рада ухвалила закон про штрафування підприємців за допуск людей без масок у будівлі й транспорт.

Про це йдеться в законі № 3890 “Про внесення змін до закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», за який проголосував 241 народний депутат.

Що передбачено законом. До підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосовуються фінансові санкції за пропуск, допуск особи:

  • у громадські будинки, споруди,
  • громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, або невжиття заходів щодо перебування особи у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

Штрафи. Підприємство, установа, організація, громадянин – суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3 тис. 400 до 5 тис. 100 грн.

Штраф передбачено і за обслуговування споживачів без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

iportal.rada.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали