Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд планує призупинити передачу майна державних ПТНЗ в комунальну власність

Редакція

18.04.2016 380 0 0

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4365 "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" щодо призупинення передачі майна державних професійно-технічних навчальних закладів в комунальну власність".

Законопроектом пропонується призупинити дії з передачі державного майна в комунальну власність до прийняття проектів законів України «Про освіту» і «Про професійну освіту».

Законопроектом пропонується виключити абзац четвертий статті 27 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (далі – Закон), згідно з яким Кабінету Міністрів України доручено забезпечити передачу з державної власності у комунальну власність відповідних установ, закладів та організацій/професійно-технічних закладів та інших навчальних закладів, які надають послуги з підготовки кваліфікованих робітників.

Положення абзацу четвертого статті 27 Закону узгоджується з нормами абзацу першого цієї статті, відповідно до якого Уряду доручено  передати до 1 січня 2016 року видатки на підготовку робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах на фінансування з місцевих бюджетів.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали