• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Порядок обігу податкових векселів на нафтопродукти буде змінений

ред. Uteka.ua

12.09.2017 98 0 0

На офіційному сайті ДФС оприлюднений проект постанови КМУ «Про затвердження Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів і/або речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання в якості сировини для виробництва в хімічній промисловості ».

Проект постанови розроблено з метою усунення чисельності однотипних нормативно-правових актів уряду шляхом приведення в єдиний нормативно-правовий акт постанов КМУ: від 20.10.2011 р. № 1068 «Про затвердження Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України нафтопродуктів з метою використання як сировини для виробництва у хімічній промисловості »; від 04.02.2013 р. № 69 «Про затвердження Порядку випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України речовин, що використовуються як компоненти моторних палив, для використання в якості сировини для виробництва у хімічній промисловості» .

У сответствии зі ст. 229 ПКУ в зазначених порядках наведені переліки нафтопродуктів і речовин (за кодами згідно з УКТ ЗЕД), що використовуються в якості сировини для виробництва у хімічній промисловості без сплати акцизного податку.

З урахуванням тенденції до систематичного внесення змін до ст. 229 ПКУ в частині розширення переліків підакцизних товарів, які використовуються в якості сировини у хімічній промисловості за нульовою ставкою акцизного податку, в проекті постанови пропонується не вказувати переліки кодів згідно з УКТ ЗЕД нафтопродуктів і речовин, а залишити посилання на відповідні пункти ст. 229 ПКУ.

Проект постанови не встановлює новий порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів, які видаються до отримання або ввезення на митну територію України підакцизних товарів, не вводить нові форми звітності та відповідає прямим нормам ПКУ.

Дія проекту постанови поширюватиметься на суб'єктів господарювання, які отримують і/або ввозять в Україну підакцизні товари (нафтопродукти, речовини) і використовують їх як сировину для виробництва у хімічній промисловості без сплати акцизного податку з оформленням податкового векселя як гарантії його цільового використання.

Джерело: http://www.visnuk.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали