Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Новини законодавства з 30 січня по 3 лютого 2017 року

Редакція

03.02.2017 643 0 0

Затверджено Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування ПДВ
Документ забезпечив нормативно-правове регулювання реалізації Податкового кодексу України щодо прозорого порядку бюджетного відшкодування платникам податку на додану вартість. Кабінет Міністрів затвердив Порядок ведення Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

Уряд вніс зміни в Порядок видачі та анулювання дозволу на застосування праці іноземців
Документ надає роботодавцю право на використання праці іноземного фахівця за сумісництвом, визначається порядок і терміни оскарження рішень про відмову у видачі дозволу, продовження його дії, анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Внесено зміни до Положення про митні декларації
Передбачено вимогу щодо заповнення аркуша коригування у разі внесення до митної декларації змін, пов'язаних з доплатою чи поверненням митних платежів, у тому числі у зв'язку з скасуванням рішення митного органу, пов'язаних з коригуванням вартості товару, що вивозиться за межі митної території України.

Встановлена плата за документи від Держгеокадастру
Цей Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру та його територіальними органами за запитом на інформацію.

Оновлена форма звітності № 3-ПН
Цей Порядок визначає механізм подання форми звітності N 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" (далі - форма N 3-ПН).

Порядок фінансування виплат гарантованого відшкодування за вкладами
Цей Порядок встановлює процедуру прийняття рішень і вчинення дій Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) щодо фінансування процесу виплат банками-агентами гарантованої суми відшкодування за вкладами вкладникам банків, що виводяться з ринку, або банків, які ліквідуються.

Затверджені ставки плати за стандартне приєднання електроустановок на 2017 рік
Документом затверджені ставки плати за стандартне приєднання електроустановок для Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя на 2017 рік

Питання виплати у 2017 році одноразової грошової допомоги постраждалим майданівцям
Принципова позиція, якої дотримувалася Мінсоцполітики при розробці документа, - це збільшення сум виплат і скорочення терміну їх виплати.

Методрекомендації щодо оформлення актів документальних перевірок
Методичні рекомендації спрямовані на впровадження єдиної системи відображення в актах (довідках) перевірок відомостей, пов'язаних з формуванням висновків щодо дотримання платниками податків законодавства з питань державної митної справи, податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи.

Читайте також:
Новини законодавства з 23 по 27 січня 2017 року

 

 

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали