• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НКРЕКП підвищила тарифи на воду

ред. Uteka.ua

21.06.2016 141 0 0

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг прийняла постанову «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення», якою підвищуються відповідні тарифи.

Основними причинами підвищення тарифів є зростання цін на електроенергію і підвищення заробітної плати працівникам підприємств.

Кількості окремого ставок тарифів відрізнятися в кожному окремому випадку і будуть залежати від зростання цін на енергоносії, зокрема електроенергію, в структурі тарифів, розміру заробітної плати, інвестиційних програм.

Нагадаємо, за даними НКРЕКП близько 35-55% в структурі тарифу на холодну воду складає електроенергія. У зв'язку з цим підвищення тарифу на холодне водопостачання може становити від 5 до 50%.

При цьому раніше в "Київводоканалі" заявляли, що в Києві подорожчання холодної води відбудеться з 1 серпня і складе 30 відсотків. Зокрема, столичні тарифи пропонується підвищити з 8,68 до 12-ти грн за кубометр для приватних будинків з централізованим водопостачанням і водовідведенням та з 10,24 до 13,43 для багатоповерхівок.

Крім того, раніше НКРЕКП прийняла рішення про підвищення тарифів на централізоване постачання гарячої води для потреб населення до 63-78 гривень за кубометр.

Джерело: http://www.ukrinform.ru/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали