Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

НКЦПФР доопрацює законопроект щодо корпоративних облігацій

Редакція

05.08.2016 123 0 0

В рамках засідання робочої групи Комітету з питань стратегії розвитку та економічного аналізу фондового ринку НКЦПФР (Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку) відбулось обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих видів облігацій».

Попередню редакцію законопроекту під реєстраційним номером № 0956 за домовленістю з комітетом Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності  буде знято з розгляду ВРУ та доопрацьовано.

В засіданні робочої групи взяли участь юридичні компанії Sayenko Kharenko, Avellum, Dentons, представники Незалежної асоціації банків України, Національної ради реформ, Верховної Ради України, саморегулівних організацій ПАРД, УАІБ, АУФТ, а також Національного депозитарію України.

Учасники засідання обговорили питання як даний законопроект забезпечуватиме захист прав та інтересів власників облігацій, дійшли згоди в питаннях призначення колективного представника і його можливостей по представленню інтересів власників облігацій, критерії щодо осіб, які можуть/не можуть бути колективними представниками, організації зборів власників, тощо.

Всі пропозиції членів робочої групи будуть узагальнені Комісією, робота над доопрацюванням законопроекту триватиме.

Джерело: http://www.nssmc.gov.ua/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали