Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Мінекономіки затвердило нову форму повідомлення про масове звільнення

12.04.2021 192 0 0

Мінекономіки наказом від 18.03.21 р. № 563 затвердило нову форму звітності № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці» та порядок її подання. 

Кто подає форму звітності № 4-ПН?

Форму звітності № 4-ПН заповнюють підприємства, установи та організації в разі запланованого масового вивільнення працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, у т.ч. ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням, скороченням чисельності або штату працівників.

Куди треба подавати форму звітності № 4-ПН?

ЇЇ треба подати за місцем провадження підприємством господарської діяльності – міським, районним і міськрайонним центрам зайнятості та філіям регіональних центрів зайнятості.

У який термін необхідно подати форму звітності № 4-ПН?

Форму звітності № 4-ПН подають не пізніше ніж за два місяці до вивільнення (не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення в разі звільнення держслужбовців).

Якщо останній день строку припадає на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання інформації – перший після нього робочий день.

В якій формі можна подати звітність № 4-ПН?

Форму № 4-ПН подають в електронному (з накладенням кваліфікованого електронного підпису) чи паперовому вигляді (із засвідченням підписом керівника або особи, відповідальної за подання інформації).

Що треба вказати у формі звітності № 4-ПН?

У формі звітності № 4-ПН вказується:

  • кількість осіб, яких передбачається вивільнити;
  • дата наказу, яким було попереджено працівників про заплановане вивільнення;
  • дата запланованого вивільнення працівників.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали