• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зміни до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції

14.03.2019 212 0 0

Календар річної та іншої звітності


На офіційному сайті ДФС України оприлюднено для обговорення проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до форми та Порядку складання Звіту про контрольовані операції».

Проект наказу підготовлено з метою реалізації положень Закону України від 07.12.2017 р. № 2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», Закону України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів».

Основною метою підготовки наказу є приведення у відповідність із положеннями ПКУ, якими, зокрема, передбачено розширення переліку господарських операцій, які визнаються контрольованими, а саме операції, які здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні, визнаються контрольованими з 01.01.2018 р., при цьому з 01.01.2019 р. визнаються контрольованими також і внутрішньогосподарські розрахунки між нерезидентом та його постійним представництвом.

http://sfs.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали