Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Змінено порядок формування медвисновків «Вагітність та пологи»

09.11.2023 124 0 0

МОЗ наказом від 18.10.2023 № 1810 вніс зміни до Порядку формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я.

Наказом уточнено, що медичний висновок категорії «Вагітність та пологи» формується на строк, який включає:

  • допологовий (70 календарних днів, крім випадків, передбачених п. 11 розд. III),
  • післяпологовий (56 календарних днів (у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів – 70 календарних днів), крім випадків, передбачених п. 11 розд. III)
  • та додатковий період непрацездатності (14 календарних днів, крім випадків, передбачених п. 11 розд. III) за умов, визначених цим пунктом.

Медичний висновок категорії «Вагітність та пологи» формується з визначеної пацієнткою дати у період від початку 30 тижня вагітності та до дня пологів (включно).

Якщо пацієнтка бажає перенести формування медичного висновку категорії «Вагітність та пологи» на строк пізніше ніж початок 30 тижня вагітності, вона пише заяву згідно з додатком 3 до цього Порядку (за винятком формування на додатковий період відповідно до абзаців одинадцятого - чотирнадцятого п. 10 розд. III).

Якщо пацієнтці до дня пологів не було сформовано медичного висновку категорії «Вагітність та пологи», то медичний висновок категорії «Вагітність та пологи» формується з дати пологів.

МОЗ

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали