• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Для автомобілістів введуть нові штрафи: що потрібно знати і до чого бути готовими

11.09.2019 1137 0 0

Один з основних правових принципів «незнання закону не звільняє від відповідальності» в світлі посилення контролю на українських дорогах стає особливо актуальним. Адже тепер патрульні не робитимуть усне попередження водіям, які вчинили незначні порушення, а відразу ж складуть протокол.

Ось в цьому маленькому нюансі і криється каверза, який може вилитися для деяких автолюбителів в несподіваний штраф. Багато водіїв забули або навіть не знають про існування штрафу (340 гривень) за тонування стекол автомобіля.

Дорожні адвокати пояснили, що правила з приводу тонування автомобільний стекол взяли через те, що це може зашкодити процесу дорожнього руху. Для того, щоб на дорогах України не відбувалося ніяких сутичок, затоновані скла автомобіля ніяк не повинні заважати огляду.

На даний момент в законодавстві є правила, що стосуються автомобілів, порушення яких карається штрафом. Однак, вже зараз відомо, що найближчим часом їх планують посилити.

На сьогоднішній день автомобільні лобові стекла повинні бути практично прозорими і має бути затоновані таким чином, щоб вони могли пропускати не менше 75% світла. А ось для бічних стекол правила менш жорсткі - не менше 70% світла. Якщо ці норми не будуть виконані, автомобілістам загрожує штраф. Якщо машину спіймають на занадто темні шиби вперше, потрібно буде сплатити штраф у розмірі 340 гривень. Якщо водія спіймають на невиконанні норм повторно, тоді є ймовірність, що у власника авто відберуть водійські права терміном до 6 місяців.

autonews.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали