Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Бюджетні установи можуть самостійно вирішувати питання відшкодування вартості проїзду своїм працівникам

Редакція

14.04.2016 697 0 0

Уряд прийняв постанову від 23.03.16 р. № 287 Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1997 р. № 922 .

Для спрощення роботи бюджетних установ та зменшення документообігу в їх роботі Уряд визнав такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1997 р. № 922. Даним документом затверджувався Порядок відшкодування витрат на проїзд пасажирським транспортом окремим категоріям працівників бюджетних установ та організацій у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків.

Згідно з цим Порядком перелік категорій таких працівників затверджувався Мінфіном за поданням відповідних центральних органів виконавчої влади.

При цьому, виходячи з норм чинного законодавства бюджетні установи в межах коштів, передбачених на їх утримання, можуть самостійно вирішувати питання відшкодування своїм працівникам, які користуються пасажирським транспортом у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків, витрат на проїзд.

Процедура подання центральними органами виконавчої влади для затвердження Мінфіном переліку категорій таких працівників призводить до зайвого документообігу між центральними органами виконавчої влади.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали