Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Агентство по розшуку активів отримує доступ до реєстру довіреностей

Редакція

05.04.2016 196 0 0

Міністерство юстиції внесло зміни до положення в Єдиному реєстрі довіреностей у частині доступу до реєстру Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Такі зміни в Положення передбачені наказом Мін'юсту від 24.03.2016 № 831/5 "Про внесення змін до Положення про Єдиний реєстр довіреностей".

Також наказом змінено редакцію глави 6 Положення, яка до цього наказу стосувалися доступу до реєстру тільки Національного антикорупційного бюро. Тепер норми глави 6 регулюватимуть порядок доступу до реєстру як НАБУ, так і Агентства з розшуку активів.

Так, доступ до реєстру надається на підставі укладеного договору з адміністратором реєстру на безоплатній основі. Доступ до реєстру здійснюється з використанням електронного цифрового підпису.

Національне агентство при здійсненні повноважень, визначених законом, користуються інформацією з реєстру про зареєстровані дорученнях (в тому числі їх дублікати), а також про припинення їх дії.

Обробка отриманої з реєстру інформації здійснюється з дотриманням законодавства про захист персональних даних і забезпеченням захищеної законом таємниці. Забороняється надавати іншим особам за їх зверненням інформацію, отриману відповідно до цього положення, крім випадків, встановлених законом.

Джерело: http://zib.com.ua/ru/122777-agentstvo...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали