Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

2 березня набуває чинності Закон з розгляду справ про видворення іноземців

Редакція

02.03.2016 183 0 0

Місцевим загальним судам як адмінсудів підсудні адміністративні справи щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства, що підлягають примусовому видворенню з України.

Це передбачено Законом "Про внесення змін до КАСУ (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або по затриманню з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства або забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорами про реадмісію)", який 1 березня опубліковано в газеті" Голос України ".

Також цей Закон передбачає, що місцевим загальним судам як адміністративним підсудні також адмінсправи по:

- примусового повернення в країну походження або третю країну;

- примусовому видворенню іноземців та осіб без громадянства з України;

- затримання з метою ідентифікації та забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів про реадмісію.

Зауважимо, зараз місцеві загальні суди розглядають справи про примусове повернення в країну походження і примусове видворення іноземців та осіб без громадянства за межі території України.

Відповідні адміністративні справи розглядаються судом у п'ятиденний строк з дня надходження позовної заяви, крім справ про затримання, які суд розглядає невідкладно, але не пізніше триденного строку з дня надходження позовної заяви.

Крім того, відповідно до Закону суд може звернути до негайного виконання постанову про примусове видворення іноземця чи особи без громадянства з України та про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення таких осіб.

Джерело: http://zib.com.ua/ru/119724-opublikov...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали