Більше за темою:
Відповідно до ч. 1 ст. 42 Закону від 18.06.2024 № 3817-IX «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, спиртових дистилятів, біоетанолу, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюнової сировини, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» ліцензія на право провадження відповідного виду господарської діяльності надається, за умови реєстрації або взяття на облік суб’єкта господарювання у податкових органах та повідомлення таким суб’єктом господарювання про об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, через які здійснюватиметься відповідний вид ліцензійної діяльності, відповідно до вимог п. 63.3 Податкового кодексу.
Згідно з п. 8.1 та 8.4 розд. VIII Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженим наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588, платник податків зобов’язаний повідомляти про всі об’єкти оподаткування шляхом подання повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою № 20-ОПП протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків.
Заява за формою № 20-ОПП з інформацією про об’єкти оподаткування, які зареєстровані у відповідному державному органі без присвоєння реєстраційного номера (кадастрового номера, реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна), подаються до контролюючого органу за основним місцем обліку в паперовому вигляді із доданням копії документа, що підтверджує реєстрацію об’єкта оподаткування у відповідному державному органі.
Згідно з п. 2 Порядку заповнення заяв щодо ліцензій на право зберігання пального, затвердженого постановою КМУ від 04.04.2025 № 374, у разі подання заяви про отримання ліцензії на право зберігання пального в такій заяві зокрема, у п. 7 «Адреса місця провадження господарської діяльності заявника/ліцензіата» зазначаються:
Адреса/адреси, передбачена/передбачені п. 7 заяви на право зберігання пального, на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки, зазначається/зазначаються у форматі: область, район, населений пункт (крім мм. Києва та Севастополя), вулиця, номер будинку, корпусу, офісу/квартири.
Якщо зберігання пального здійснюється на території єдиного (цілісного) майнового комплексу, розташованого більш як за однією адресою, у заяві про отримання ліцензії на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки зазначаються всі адреси, за якими розташований такий єдиний (цілісний) майновий комплекс.
Отже, у разі відсутності кадастрового номера земельної ділянки, на якій зберігається пальне у п. 7 заяви на отримання ліцензії на право зберігання пального виключно для потреб власного споживання та/або промислової переробки графа 12 «Кадастровий номер» не заповнюється. При цьому обов’язково зазначається адреса місця зберігання у форматі: область, район, населений пункт (крім мм. Києва та Севастополя), вулиця, номер будинку, корпусу, офісу/квартири; ідентифікатор об’єкта оподаткування; код адміністративно-територіальної одиниці або території територіальної громади згідно з Кодифікатором.
ЗІР, категорія 113.04