У статті розглянемо, чи мають суб’єкти господарювання повідомляти орган ДПС про зміну відомостей в Єдиному реєстрі ліцензіатів та місць обігу пального, якщо вони збільшили об’єм зберігання пального.
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Вам надали в позичку приміщення? Дізнайтесь, чи можете ви його передати в оренду.
У статті розглянемо, чи має право підприємство передавати в оренду нежитлове приміщення, яке було отримано ним за договором позички.
Запитання – відповіді
Підприємство уклало договір безплатного користування не...
У статті розповімо, як правильно заповнити заяву про отримання ліцензії на право зберігання пального.
У статті «Ліцензія на зберігання пального для власних потреб: як отримати з 01.01.2025» ми розглянули загальні правила, яких слід дотримуватися під час оформлення ліцензії на зберігання ...
У статті розповімо, як суб’єктам господарювання правильно передати пальне на відповідальне зберігання професійному зберігачу та уникнути негативних податкових наслідків.
Якщо в підприємства закінчується строк дії ліцензії на зберігання пального для власних потреб, оформлення нової ліцензії зай...
У штатному розписі сільськогосподарського підприємства є посада «тракторист-машиніст». Відповідний запис зроблено у трудовій книжці працівника. Чи є правильною ця назва і чи матиме працівник право на пільгову пенсію?
А як бути, якщо працівник, у трудовій книжці якого зроблено неточний з...
В даній консультації розглянемо, якими чином агропідприємтва можуть заправляти техніку підрядників, щоб такі дії не визнали реалізацією пального.
Досить часто для виконання тих або інших сільськогосподарських робіт агропідприємства вимушені залучати до роботи підрядників. Згідно із Цивільним к...
У статті розглянуто питання, що виникають у підприємства у разі зміни директора. Запитання стосуються оформлення трудових відносин, реєстрації зміни директора в ЄДР, інформування податкового органу, контрагентів та оформлення електронного підпису.
Акценти цієї статті:
Чи потрібно реєструвати інфо...
У статті розповімо, чи необхідно оформлювати рішення засновників ТОВ/ФГ, якщо договір суборенди припиняється достроково.
У статті на прикладі двох практичних ситуацій розглянемо, чи слід отримувати попередню згоду засновників ТОВ/членів фермерського господарства для розірвання договору суборенди зем...
У статті розповімо про податкову заставу – один із способів забезпечення сплати платником податків грошового зобов'язання та пені.
Податкова застава є важливим механізмом забезпечення виконання платниками податків своїх грошових зобов’язань перед бюджетом. Вона гарантує права податкових ...
У статті розглянуто, з якою метою використовується КВЕД суб’єктами господарювання, на які аспекти може вплинути вибір виду діяльності та як змінити інформацію про види діяльності в ЄДР.
Інформація про види діяльності, якими займається суб’єкт господарювання, міститься в Єдиному державном...
У цій статті розглянуто, що таке ліквідаційна вартість саду, хто та як її встановлює, і чи можна її визначити як нульову.
Ліквідаційна вартість багаторічних насаджень, зокрема садів, безпосередньо впливає на розрахунок суми амортизації, а отже, – і на фінансовий результат підприємства. Амортиз...
У статті висвітлено ключові аспекти бухгалтерського обліку в баштанництві, розглянуто методи калькулювання, правила розподілу витрат і вимоги до первинного документування господарських операцій.
Вирощування баштанних культур – кавунів, динь, гарбузів – є сезонним напрямом рослинництва, щ...
Індивідуальна податкова консультація (далі – ІПК) є важливим інструментом взаємодії між платником податків і контролюючим органом, який має забезпечити передбачуваність і стабільність податкових правовідносин. Проте на практиці трапляються випадки, коли видана ІПК суперечить нормам податкового...