Зміни в законодавстві з 14 по 18 жовтня 2024 року
Документи, які набули чинності з 14 по 20 жовтня 2024 року
Д. Гетманцев оприлюднив остаточну редакцію законопроєкту № 11416-д.
17 жовтня Президент перед відрядженням до Брюселю підписав низку законів, напередодні прийнятих Верховною Радою.
Тепер квиток може бути довільної форми, головне – щоб були відображені основні атрибути, яких потребують пасажири та які вимагає профільне законодавство.
Урядом погоджено пропозицію Міністерства цифрової трансформації стосовно реалізації протягом двох років експериментального проєкту щодо рекрутингу громадян України в електронній формі.
Мінфін уніс зміни до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 27 «Необоротні активи, утримувані для продажу, та припинена діяльність».
Статтю 21 КЗпП планують доповнити новою нормою, яка передбачатиме можливість укладання студентського договору, – особливої форму трудового договору з працівниками, які поєднують роботу та навчання на робочому місці або за дуальною формою.
Урядом схвалено законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо користування земельними ділянками, необхідними для будівництва та утримання військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд в умовах правового режиму воєнного стану».
Мінфін уніс зміи до додатків до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Установлення правил поведінки на підприємствах, в установах, організаціях, що мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, та/або об’єктах чи операторах критичної інфраструктури є обов’язковим.
Мінфін уніс зміни до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 27 «Необоротні активи, утримувані для продажу, та припинена діяльність».
До ВРУ подано законопроєкт «Про внесення змін до Кодекс України про адміністративні правопорушення щодо удосконалення механізмів притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення правил військового обліку та законодавства про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію».
Парламент відхилив усі 13 блокуючих постанов щодо податкового закону.
На перелік товарів, вивезення яких здійснюється з оформленням кількох митних декларацій, не може бути складено одну ПН.
Проєктом наказу пропонується внести зміни до Вимог до меду щодо встановлення вимог до позначень назви продукту на контейнерах, пакуваннях та в торговельних документах.
Кабміном на засіданні 15 жовтня затверджено план державних статистичних спостережень на 2025 рік.