• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи виникає дохід від безоплатного користування квартирою?

17.02.2021 43 0 0

Оскільки передача квартири ФОП на підставі договору позики не передбачає переходу права власності на таке майно, то доходу в розумінні п. 292.1 ПКУ в такого підприємця не виникає.

Разом з тим в дохід ФОП - платника єдиного податку включають суму орендної плати, отриманої таким підприємцем на підставі договору оренди.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 05.01.2021 р. № 86/ІПК/99-00-04-03-03-06

Державна податкова служба України, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), розглянула звернення щодо практичного застосування норм чинного законодавства та в межах компетенції повідомляє.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали