• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Сільгосптоваровиробникам-єдинникам 4 гр. необхідно підтвердити свій статус до 20 лютого

12.02.2020 107 0 0

Сільськогосподарським товаровиробникам 4 групи - єдинникам необхідно підтвердити свій статус на 2020 р.

Щорічно підтверджувати статусу платника ЄП 4 групи необхідно всім юрособам, які є сільгосптоваровиробниками та у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за 2019 р. дорівнює або перевищує 75%.

Перелік документів, які необхідно подати не пізніше 20 лютого поточного року для щорічного підтвердження статусу платника ЄП сільгосптоваровиробника:

  • загальну податкову декларацію з податку на поточний рік щодо всієї площі земельних ділянок, з яких справляється податок - контролюючому органу за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку);
  • звітну податкову декларацію з податку на поточний рік окремо щодо кожної земельної ділянки - контролюючому органу за місцем розташування такої земельної ділянки;
  • розрахунок частки сільськогосподарського товаровиробництва - контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок;
  • відомості (довідку) про наявність земельних ділянок - контролюючим органам за своїм місцезнаходженням та/або за місцем розташування земельних ділянок.

Зверніть увагу!

Податковим періодом для платників ЄП 4 групи є календарний рік і починається він з першого числа першого місяця податкового періоду, а закінчується останнім календарним днем останнього місяця податкового періоду (ст. 294 ПКУ).

Попереднім податковим роком для новоутворених сільськогосподарських товаровиробників є період з дня держреєстрації до 31 грудня того ж року.

vl.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали