• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Перелік страхових випадків на час карантину для виплати лікарняних збільшать

Нове

26.03.2020 32 0 0

На період дії карантину, який продовжено до 24.04.2020 р, Фонд соцстраху (далі - Фонд) здійснюватиме виплати за листками непрацездатності за розширеним переліком страхових випадків. 

Наразі МОЗ, Мінсоцполітики та Фонд готують зміни до Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, затвердженої наказом МОЗ від 13.11.2001 р. № 455. Змінами визначать порядок видачі лікарняних листків особам на період перебування їх у закладах охорони здоров'я, а також на самоізоляції під медичним наглядом у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).

Також продовжують фінансувати матеріальне забезпечення і страхові виплати за загальними підставами у штатному режимі.

Зважайте, що згідно із Законом України від 17.03.2020 р. № 533-IX особам, які перебувають в спеціалізованих закладах охорони здоров'я, а також й на самоізоляції під медичним наглядом у зв'язку з проведенням заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), а також локалізацію та ліквідацію її спалахів та епідемій, розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності становить 50% середньої заробітної плати (доходу) незалежно від страхового стажу.

fssu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали