• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Відображення пального в декларації

04.10.2019 443 0 0

Податківці пояснили, в декларації якого звітного періоду слід відображати обсяги пального за складеними акцизними накладними/розрахунками коригування, якщо дата їх складання та дата реєстрації в ЄРАН припадають на різні звітні періоди. Вони також вказали, як відображаються обсяги пального за складеними розрахунками коригування до акцизних накладних у зв'язку із збільшенням/зменшенням обсягу отриманого/реалізованого пального.

У декларації акцизного податку відображаються акцизні накладні/розрахунки коригування, які зареєстровані в Єдиному реєстрі акцизних накладних того звітного періоду, за який подається Декларація, в тому числі ті, що складені у двох примірниках - у разі реєстрації в ЄРАН другого примірника того звітного періоду, за який подається Декларація.

При цьому, відображення розрахунків коригування до акцизних накладних здійснюється у таких графах Додатка 1 прим. 1 до Декларації:

  • у графі 4 зазначають обсяги збільшення/зменшення пального згідно з розрахунками коригування до вхідних (отриманих) акцизних накладних;
  • у графі 5 зазначають обсяги збільшення/зменшення пального згідно з розрахунками коригування до вихідних (надісланих) акцизних накладних.

ЗІР 116.05

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали