• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Помилка в назві покупця: алгоритм виправлення

03.03.2018 18595 0 0

ДФС в листі від 19.02.2018 р № 666/6/99-99-15-03-02-15/ІПК нагадала, що реквізит - назва покупця (отримувача) товарів/послуг, який відноситься до обов'язкових, повинен відповідати формулюванню в статутних документах і не повинен містити інших даних.

У разі допущення помилки в заголовної частини податкової накладної в назві покупця (отримувача) товарів/послуг постачальник (продавець) таких товарів/послуг на дату виявлення зазначеної помилки має право скласти розрахунок коригування до такої податкової накладної, в якому всі правильно заповнені реквізити в заголовної частини податкової накладної повторюються, а назва покупця (отримувача) товарів/послуг, в якій допущена помилка, заповнюється без помилки. В цьому випадку графи з 1 по 13 розділу Б розрахунків коригування і розділ А, до якого вносяться узагальнюючі дані щодо сум коригування, не заповнюються (залишаються порожніми). Такий розрахунок коригування підлягає реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних постачальником (продавцем) товарів/послуг.

Якщо ж індивідуальний податковий номер покупця (отримувача) вказано правильно, а в його назві допущена помилка, то така помилка не може бути єдиною підставою неприйняття податкової накладної в електронному вигляді.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали