• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Одночасно змінено кількість і ціну товару: як скласти РК до ПН

ред. Uteka.ua

04.04.2018 1926 0 0

 

Якщо після отримання попередньої оплати та складання і реєстрації в ЄРПН податкової накладної відбувається одночасна зміна і кількості, і ціни товарів/послуг, то у розрахунку коригування до такої податкової накладної у першому рядку зі знаком «–» зазначаються показники щодо товарів/послуг, кількість і ціна яких змінюються. При цьому у графі 1 «№ з/п рядка податкової накладної, що коригується» розділу Б табличної частини такого розрахунку коригування в обов’язковому порядку вказується номер за порядком рядка податкової накладної, що коригується.

У другому рядку такого розрахунку коригування зазначаються всі правильні (змінені) дані щодо товарів/послуг, ціна та кількість яких змінюються. При цьому у графі 1 такого розрахунку коригування такому рядку присвоюється новий черговий порядковий номер рядка, якого не було в податковій накладній, що коригується.

Наприклад, у податковій накладній було три рядки з різним видом (номенклатурою) товару і змінилися ціна та кількість товару, зазначеного у другому рядку податкової накладної. У такому разі в розрахунку коригування до такої податкової накладної:

у першому рядку у графі 1 зазначається номер рядка «2» податкової накладної, що коригується, і зі знаком «–» вказуються показники щодо такого товару;

у другому рядку у графі 1 вказується «4» і зазначаються правильні показники щодо товару, ціна та кількість якого коригується.

У графі 2 розрахунку коригування до податкової накладної в обох рядках, які заповнюються у зв’язку із зміною ціни та кількості товарів/послуг, зазначається причина коригування — «зміна номенклатури».

http://www.visnuk.com.ua

Як правильно заповнити РК

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали

Одночасно змінено кількість і ціну товару: як скласти РК до ПН