Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Про порядок інформування військкоматів про призовників і військовозобов'язаних

Редакція

21.10.2016 335 0 0

Міноборони розглянуло лист від 24.05.2016 р. № 322/2/2836 щодо подання списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць

Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 3.4 Інструкції з організації ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженої наказом Міністра оборони України від 15.12.2010 р. N 660 (далі - Інструкція), підприємства складають і не пізніше 1 грудня поточного року подають до військових комісаріатів списки громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць, за формою, визначеною в додатку 2 до цієї Інструкції.

Виходячи з наведеного, список надається до військових комісаріатів лише у разі наявності на підприємстві громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць.

Разом з тим у разі відсутності на підприємстві згаданої категорії працівників підприємство може повідомити відповідний військовий комісаріат про їх відсутність. При цьому обов'язковість такого повідомлення Інструкцією не передбачено, тому воно може складатися в довільній формі.

Одним із обов'язків підприємств є сприяння військовим комісаріатам у їх роботі в мирний час та під час мобілізації.

Тому згадані списки необхідно подавати на вимогу військових комісаріатів за їх запитами. У разі якщо в цьому запиті форму такого списку не встановлено, підприємство може використовувати форми списків, які визначено в додатках 7, 9, 10 до Інструкції.

Керівники підприємств, установ та організацій надають військовим комісаріатам щороку до 20 червня та 20 грудня інформацію про наявність транспортних засобів і техніки, їх технічний стан, а також про громадян, які працюють на підприємствах, в установах і організаціях на таких транспортних засобах і техніці.

Зазначена норма Положення поширюється на всі підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, за наявності на обліку на цих підприємствах транспортних засобів і техніки або змін у їх якісному чи кількісному стані.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали