Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

На збільшення податкового кредиту за податковою накладною - 1095 календарних днів

ДФС у листі від 15.08.2016 № 17646/6/99-95-42-01-15 розглянула питання щодо включення до податкового кредиту суми ПДВ, відображеної у податковій накладній, яка була вчасно зареєстрована в ЄРПН, але не включена до складу податкового кредиту протягом 365 календарних днів.

Податківці дійшли наступних висновків. Належним чином складена та зареєстрована в ЄРПН податкова накладна, яка не була включена до складу податкового кредиту в податковому періоді її складання та з дати складання якої не минуло 365 к. дн., може бути включена до складу податкового кредиту в наступних звітних (податкових) періодах протягом 365 к. дн. з дати її складання шляхом відображення сум податку у розділі II «Податковий кредит» податкової декларації з ПДВ.

Якщо протягом 365 к. дн. платник податку не включив суму ПДВ по складу податкового кредиту, але з дати складання вчасно зареєстрованої у ЄРПН податкової накладної не минуло 1095 к. дн., платник податку може включити суму ПДВ до податкового кредиту шляхом подання уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок, з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали