Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи можна ПДВ з захисних масок включити до податкового кредиту?

17.02.2021 50 0 0

Платникам податку, які здійснювали постачання товарів, що включені до Переліку № 224, з нарахуванням ПДВ слід забезпечити проведення коригування податкових зобов’язань з ПДВ щодо операцій, які були здійснені (відбулася «перша подія») з дати запровадження пільги (з 17.03.2020 р.).

Якщо товари, які включені до Переліку № 224, були придбані з ПДВ у періоді дії режиму звільнення від оподаткування ПДВ таких товарів, то суми ПДВ, сплачені у вартості таких товарів, не можуть бути включені до складу податкового кредиту будь-якого звітного періоду (у тому числі у разі, якщо у порушення норм п. 71 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ надалі такі товари були поставлені з ПДВ у періоді дії режиму звільнення від оподаткування ПДВ).

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 31.12.2020 р. № 5285/ІПК/99-00-21-3-2-6

Державна податкова служба України розглянула звернення щодо застосування положень пункту 71 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – Кодекс) та, керуючись статтею 52 розділу ІІ Кодексу, повідомляє.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали