Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мораторій на податкові перевірки діє до кінця 2016 року

Пунктом 3 розділу II Прикінцевих положень Закону № 71-VIII встановлено, що у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб - підприємців з обсягом доходу до 20 млн. грн за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України. Зазначене обмеження не поширюється:

  • з 1 січня 2015 року на перевірки суб’єктів господарювання, що ввозять на митну територію України та/або виробляють та/або реалізують підакцизні товари, на перевірки дотримання норм законодавства з питань наявності ліцензій, повноти нарахування та сплати податку на ПДФО, єдиного соціального внеску, відшкодування ПДВ;
  • з 1 липня 2015 року на перевірки платників єдиного податку другої і третьої (фізичні особи - підприємці) груп, крім тих, які здійснюють діяльність на ринках, продаж товарів у дрібнороздрібній торговельній мережі через засоби пересувної мережі, за винятком платників єдиного податку, визначених пунктом 28 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ , з питань дотримання порядку застосування РРО.

Органи ДФС зобов’язані дотримуватись наведених вище обмежень щодо проведення перевірок, встановлених Законом № 71-VIII. Такий висновок дається у листі ДФС від 09.06.2016 р. № 12828/6/99-99-14-03-03-15.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали