• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як отримати довідку про доходи онлайн

21.01.2020 1057 0 0

Для того, щоб задекларувати доходи за минулий рік або подати декларацію в органи соціального захисту для отримання житлових субсидій, фізичній особі знадобиться довідка про доходи. Якщо така фізична особа має електронний ключ, отримати довідку можна онлайн через електронний кабінет платника податків.

Інструкція про те, як отримати довідку про свої доходи онлайн:

1. Зайдіть на головну сторінку Електронного кабінету платника податків через веб-портал ДПС або за адресою: cabinet.tax.gov.ua.

2. Увійдіть до електронного кабінету за допомогою електронного ключа.

3. Натисніть кнопку «Увійти». Якщо ключ дійсний, на екрані з'явиться напис «Ключ успішно завантажено».

4. В розділі «ЕК громадян» оберіть «Запит про суми виплачених доходів» та натисніть кнопку «Створити».

5. Заповніть реквізити у формі та натисніть кнопку «Зберегти» у лівому верхньому кутку.

6. Натисніть кнопки «Підписати» та «Відправити». Запит відобразиться у каталозі відправлених документів в розділі «Вхідні/вихідні документи».

7. За результатами обробки Запиту до особистого електронного кабінету платника податків надходить повідомлення «Відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів…», яке можна переглянути у вкладці «Вхідні документи» розділу «Вхідні/вихідні документи». Цю відповідь можна скачати або роздрукувати.

Відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді за останній звітний період надаються через 60 днів після його закінчення.

Отримати електронний ключ можна безкоштовно у будь-якому пункті Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України або в банківських установах та організаціях.

zp.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали