Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як здійснити коригування єдиного податку в разі повернення авансу покупцю?

Редакція

12.06.2017 885 0 0

ДФС в листі від 06.06.2017 р № 470/6/99-99-12-02-03-15/ІПК нагадала, що об'єктом оподаткування для юрособи-єдинника є будь-який дохід, в т. ч. дохід представництв, філій, відділень такої юрособи, отриманий протягом звітного періоду в грошовій формі, матеріальній або нематеріальній формі, визначеній пунктом 292.3 Податкового кодексу України.

Платники єдиного податку третьої групи (юрособи) визначають дохід на підставі даних спрощеного бухобліку. До доходу не включаються кошти (аванс, передоплата), які платник єдиного податку повертає покупцю товару (робіт, послуг) тільки в разі повернення товару, розірвання договору або за листом-заявою про повернення коштів.

Єдиноподатник третьої групи (юрособа) в декларації платника єдиного податку за звітний період, в якому повертав кошти в зазначених вище випадках, має право відкоригувати податкові зобов'язання. Для цього він зазначає дохід наростаючим підсумком з урахуванням скоригованої суми доходу і визначає суму податкового зобов'язання до оплати.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали