Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ДФС про заповнення декларації з ПДВ

Редакція

29.03.2017 168 0 0

Чи відображати в декларації з ПДВ податковий кредит на підставі двох податкових накладних та розрахунку коригування до помилкової накладної, якщо було помилково оформлено зайву податкову накладну (двічі на одне постачання)?

До податкового кредиту відносяться суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій з:

    придбання або виготовлення товарів та послуг;

    придбання (будівництво, спорудження, створення) необоротних активів (у тому числі у зв’язку з придбанням та/або ввезенням таких активів як внесок до статутного фонду та/або при передачі таких активів на баланс платника податку, уповноваженого вести облік результатів спільної діяльності);

    отримання послуг, наданих нерезидентом на митній території України, та в разі отримання послуг, місцем постачання яких є митна територія України;

    ввезення необоротних активів на митну територію України за договорами оперативного або фінансового лізингу;

    ввезення товарів та/або необоротних активів на митну територію України.   

Підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, є податкова накладна, складена та зареєстрована в ЄРПН платником податку, який здійснює операції з постачання таких товарів/послуг.

Якщо ж платником податку помилково складена податкова накладна, то така податкова накладна не підлягає відображенню у звітності з ПДВ. Розрахунок коригування, який може бути виписаний до такої податкової накладної, підлягає реєстрації в ЄРПН, але до податкової звітності також не включається.

(підкатегорії 101.20 "ЗІР").

Джерело: http://zir.sfs.gov.ua/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали