Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Єдинник на 2 групі має право здійснювати роздрібний продаж столових вин

Редакція

13.09.2017 284 0 0

ДФС у листі від 05.09.2017 р. № 1810/Х/99-99-13-01-02-14/ІПК нагадала, що до платників єдиного податку, які відносяться до другої групи, належать фізичні особи підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

   не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

   обсяг доходу не перевищує 1 500 000 гривень.

Перелік видів діяльності, здійснення яких не дає права на застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності визначено п. 291.5 ст. 291 Кодексу.

Так, не можуть бути платниками єдиного податку суб’єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємкостях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов’язаної з роздрібним продажем пива та столових вин).

Враховуючи викладене, фізична особа - підприємець, який перебуває на другій групі платників єдиного податку, за умови дотримання критеріїв, визначених пп. 2) п. 291.4 ст. 291 Кодексу, має право здійснювати роздрібний продаж столових вин.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали