Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Допущена помилка в даті складання акцизної накладної: чи можна виправити?

12.02.2020 209 0 1

Якщо особою, що реалізує пальне/спирт етиловий зареєстрована в ЄРАН акцизна накладна складена без факту здійснення господарської операції, двічі на одну операцію, то така особа повинна скласти розрахунок коригування АН на зменшення всього обсягу пального/спирту етилового, що був зазначений в АН.

У вступній частині такого розрахунку коригування робиться відмітка щодо коду виду коригування – «1» або «2».

У разі коригування АН, яка була надана отримувачу пального/спирту етилового, особа, що реалізує пальне/спирт етиловий, направляє розрахунок коригування такому отримувачу пального/спирту етилового для реєстрації його в ЄРАН.

У разі коригування АН, надання якої отримувачу пального/спирту етилового не передбачено, особа, яка реалізує пальне/спирт етиловий, самостійно реєструє такий розрахунок коригування в ЄРАН.

Після чого, у разі необхідності, на здійснену операцію складається та реєструється в ЄРАН АН з зазначенням правильних реквізитів (дати та/або її порядкового номеру). При цьому, реєстрація в ЄРАН розрахунку коригування та/або нової АН здійснюється з дотриманням термінів реєстрації відповідно до вимог ПКУ.

Виправлення даних щодо дати складення АН, показники якої коригуються, її порядкового номера та реквізитів пересувного акцизного складу не допускається.

ЗІР 114.11.03

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали