Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Декларацію за місця для паркування транспортних засобів подаємо по-новому

11.06.2020 128 0 0

Наказом Міністерства фінансів України від 21.12.2019 року № 550 «Про внесення змін до форми Податкової декларації збору за місця для паркування транспортних засобів» (далі – Декларація) затверджено нову форму Декларації.

Відтепер безпосередньо у Декларації буде зазначатися суми податкових зобов’язань зі збору за місця для паркування транспортних засобів, суми податкових зобов’язань, що уточнюються, та суми штрафів (пені).

Змінами також передбачено додаток – це Розрахунок податкових зобов’язань збору за місця для паркування транспортних засобів, який є невід’ємною частиною Декларації. Зокрема запроваджено можливість відображення у ньому відомостей щодо податкових пільг зі збору за місця для паркування транспортних засобів – відповідно колонки з 7 по 13.

Додамо, що Наказ № 550 був оприлюднений 13.03.2020 року в Офіційному віснику України № 20. Відтак, враховуючи відповідні норми Податкового кодексу України, Декларація за новою формою у редакції цього наказу складатиметься за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося її оприлюднення, тобто за другий квартал 2020 року. І, відповідно має подаватися до податкових органів, починаючи з 01.07.2020 року.

vin.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали