• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Банківські реквізити для сплати податків

23.07.2018 3302 0 2


На допомогу бухгалтеру: звітність до 25 липня 2018 року


Платнику податків для отримання банківських реквізитів для сплати податків, зборів, ЄСВ, митних та інших платежів до бюджету необхідно звернутись до контролюючого органу ДФС за місцем реєстрації або місцем здійснення діяльності.

Крім того, інформація про реквізити рахунків, відкритих в органах Державної казначейської служби України в розрізі адміністративно-територіальних одиниць України, оприлюднена на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці «Головна/Бюджетні рахунки» (sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki) та рубриці «Головна/Законодавство/Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (sfs.gov.ua/zakonodavstvo/ediniy-vnesok-na-zagalnoobovyazkove-/).

Водночас платник податків у меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету має доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. При зверненні до зазначеного меню відображається зведена інформація станом на момент звернення, що містить інформацію по кожному виду платежу, зокрема бюджетний рахунок на поточну дату, МФО банку.

ЗІР 140.05

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали

Банківські реквізити для сплати податків