• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Валюта у вівторок: наскільки впаде курс

12.02.2019 47 0 0

У вівторок основним драйвером руху курсу протягом дня буде проведення аукціону Міністерства фінансів з розміщення ОВДП.

Через високу прибутковість інтерес до цих паперів з боку іноземців великий і в разі їх покупки на аукціоні - нерезиденти будуть продавати валюту для їх оплати в середу. Це збільшить обсяг пропозиції на міжбанку сьогодні і завтра.

До додаткових факторів, що впливають на ринок можна віднести наближення авансових виплат персоналу компаній (зазвичай 15 число) і активізація господарської діяльності бізнесу до середини місяця. Це з одного боку - спрацює на користь гривні (в частині потреби в нацвалюті у компаній з оплати авансу), але з іншого - активізує і покупців валюти.Оні занервували після останніх стрибків курсу минулої п'ятниці і в меншій мірі в цей понеділок.

Багато імпортерів зволіють закрити зараз свої поточні валютні оплати, щоб не ризикувати за курсом. Додасть статистики продажів і роздрібного товароборота і наближення 14 лютого, яке традиційно стимулює купівельний попит на товари.

Але найголовнішим по формуванню тренда на міжбанку все ж буде аукціон з розміщення ОВДП.

Як і вчора - спекулянти постараються покачати курс протягом дня, підлаштовуючись під дію даної великих клієнтів. Нацбанк у разі надлишку пропозиції вийде на ринок з викупом долара в резерви.

На сьогодні очікуються обсяги операцій на міжбанку в межах 440-480 млн доларів при здійсненні до 530-580 угод і коридор по долару в межах 26,80-26,95 гривень.

На міжбанку збережеться тенденція по повній залежності поведінки котирувань від ситуативних курсових завдань і дій найбільших гравців і іноземців, що беруть участь в аукціоні Мінфіну з розміщення ОВДП.

Котирування готівкового валютного ринку:

  • Курс долара в банках на 10 ранку: прийом 26,80- 27,05 і продаж 27,06-27,30 гривень.
  • В обмінниках фінкомпаній: покупка 26,95-27,03 гривень і продаж 27,07- 27,18 гривень.

http://minfin.com.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали