• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

В Україну насувається зниження тарифів на мобільний зв'язок

ред. Uteka.ua

01.08.2016 77 0 0

Українські мобільні оператори знизять вартість своїх послуг в наступному році. Причиною такого рішення є істотне зменшення їх клієнтської бази.

Три головних гравця на ринку мобільних операторів втрачають клієнтів через те, що ті поступово відмовляються від двох сім-карт. Така тенденція спостерігається з початку цього року. Абоненти не здатні платити відразу за два номери.

Оператор lifecell з початку 2016 року втратив близько мільйона своїх абонентів. «Київстар» звітність не публікував, але зниження клієнтської бази його також торкнулося. Невеликий підйом був тільки у МТС (Vodafone) завдяки спекулянтам, які продавали номера в Європі.

Крім цього, Національна комісія з питань регулювання зв'язку знизила ставку доступу на мережі мобільних з 36 коп до 23 коп за хвилину. В кінці цього року планується ще одна реформа - вона знизить ставку фактично до нуля. Таким чином мобільний зв'язок в Україні стане фактично вільним.

Також оператори відзначили, що будуть робити акцент не на дзвінках, а на інтернеті. У мережі онлайн абонент не має обмежень, навіть якщо його співрозмовник користується іншим оператором.

Джерело: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали