Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

В Україні буде сервіс з надання допомоги у відмові від куріння

Редакція

18.11.2016 138 0 0

У березні наступного року розпочне свою роботу спеціальний національний сервіс, який буде надавати допомогу українцям в бажанні кинути палити.

Ідея створити подібний проект належить Міністерству охорони здоров'я України, Бюро ВООЗ в Україні, а фінансову підтримку ГО «Життя» надає Швейцарське агентство розвитку.

Сервіс буде створений з урахуванням всіх сучасних технологій за прикладом західних країн і буде складатися з двох складових: сайту і телефонної «гарячої» лінії.

Сайт буде заповнений професійною інформацією, а гаряча лінія дозволить дізнатися реальні потреби та побажання українців охочих кинути палити.

За результатами досліджень, лише 2% бажаючих розпрощатися зі шкідливою звичкою зверталися за кваліфікованою допомогою фахівців. А з 68% повнолітніх курців в Україні, які хотіли б позбутися тютюнової залежності, лише 6,7 % дійсно змогли це зробити.

Як повідомлялося, вчені заявили, що палити електронні сигарети не менш шкідливо, ніж звичайні. Хіміки з Національної лабораторії імені Лоуренса з'ясували, що під час куріння електронних сигарет виділяються токсичні речовини.

Джерело: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали