Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

В межах програми «єПідтримка» буде додано ще 500 гривень – для тих кто отримає бустерну дозу

25.01.2022 74 0 0

На засіданні РНБО була заслухана інформація щодо епідемічної ситуації в країні та протидії поширенню COVID-19.

«Наразі кількість нових випадків захворювання дійсно зростає, але рівень госпіталізації майже вдвічі менше у порівнянні з піком захворюваності восени 2021 року. Одна з головних причин – вакцинація. Люди, які мають щеплення, переносять хворобу набагато легше. Рівень смертності набагато менший», – наголосив Глава держави.

Володимир Зеленський зауважив, що імунітет людини зростає після кожної наступної дози вакцини, а стратегія бустеризації вже стала єдиним стандартом для всіх розвинених країн.

«Бустеризація – це третя доза вакцини, тому в межах програми «єПідтримка» буде додано ще 500 гривень – для тих громадян, які отримають третю, бустерну дозу», – сказав Президент.

Глава держави також розповів, що протягом місяця програма буде розширена для літніх людей, які матимуть можливість використати ці кошти на оплату комунальних послуг. Крім того, незабаром «єПідтримка» поширюватиметься на дітей віком 14-18 років.

Зі свого боку міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів, що до закладів охорони здоров’я України вже доставлено 20 тис. флаконів препарату ремдесивір, який призначений для лікування коронавірусу. Також на цьому тижні очікується реєстрація препарату молнупіравір, який є противірусним засобом прямої дії проти COVID-19 і запобігає переходу хвороби у більш важкий стан. Віктор Ляшко сподівається, що протягом семи-десяти днів стане можливою поставка препарату в Україну й постачання його медзакладам.

Міністр також повідомив, що сьогодні в Україні – близько 10 млн доз вакцини проти коронавірусу, а на 2022 рік заплановано постачання 42 млн доз вакцини залежно від потреби.

https://www.president.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали