Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Укрзалізниці дозволили підняти тарифи на вантажоперевезення

25.03.2019 123 0 0


Тарифи «Укрзалізниці» на перевезення вантажів залізничним транспортом в межах України будуть проіндексовані на 14,2% з 1 квітня 2019 р.

Державна регуляторна служба своїм рішенням погодила індексації тарифів на вантажні перевезення на рівень торішнього індексу цін виробників. Індексація тарифів на вантажні перевезення дозволить реалізувати інвестиційну програму компанії і значно поліпшить технічний стан галузі позитивно позначиться на національній економіці в цілому.

«Укрзалізниця» спільно з представниками ринку і державними органами взяла на себе зобов'язання до 1 липня розробити і представити нову систему, відповідну сучасній економіці і потребам галузі.

Саме отримані від індексації тарифів, а також залучені кошти будуть основними джерелами фінансування інвестиційної програми компанії.

Зокрема, фінплан Укрзалізниці на 2019 рік передбачає капітальні інвестиції в сумі 18 млрд грн, що більше виконання 2018 року на 1,4 млрд грн. Планується збільшити локомотивний парк на 93 локомотиви: модернізувати - 78, придбати - 15 локомотивів. Цей показник на 16,3% перевищує минулорічний.

Крім того, кошти будуть спрямовані на модернізацію і придбання пасажирських вагонів і дизель-поїздів.

info.uz.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали