Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Українцям спростять реєстрацію бізнесу і нерухомості

Редакція

29.04.2016 77 0 0

Мін'юст передає права реєстрації на місця, обіцяючи спростити процедуру і зробити її дешевше.

Українцям обіцяють просту і дешеву реєстрацію бізнесу і нерухомості. З 1 травня оформити папери можна буде не тільки через держреєстраторів і приватних нотаріусів, а й в сільрадах, і навіть у відділеннях «Укрпошти».

Насправді перелік суб'єктів, які тепер зможуть вносити зміни в держреєстри, набагато ширше. Наприклад, підприємці можуть зареєструватися як фіз- або юрособа на порталі держпослуг iGov в рубриці «Бізнес».

Зараз в рамках децентралізації колишню «вотчину» органів реєстрації Мін'юсту відкрили виконкомам сільських, селищних та міських рад, рай- і держадміністраціям. Тими ж правами володіють акредитовані суб'єкти (центри надання адмінпослуг, комунальні та держпідприємства, в т.ч. «Укрпошта»).

 «Укрпошта» включилася в «реєстраційний» процес в кінці березня, підписав з Мін'юстом меморандум про співпрацю. Згідно з документом, на базі поштової мережі буде створений сервіс «Служби державної реєстрації». Уже облаштовуються нові робочі місця: наймають персонал з вищою юридичною освітою, який буде здійснювати держреєстрацію юросіб, фізосіб-підприємців та реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

Мережу почнуть розгортати з Київських міській та обласній, Житомирській та Вінницькій дирекцій «Укрпошти». До кінця року обіцяють запровадити цей сервіс ще в трьох областях: Дніпропетровській, Львівській та Рівненській. Про це повідомили в прес-службі «Укрпошти».

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://sud.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали