Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Україна долучилася до європейської програми підтримки малого та середнього бізнесу COSME

Редакція

13.05.2016 170 0 0

Лорі Еванс, Генеральний директор з питань внутрішнього ринку, промисловості та  МСП Європейської Комісії та Микола Точицький представник України в Європейському Союзі, підписали у Брюсселі Угоду про участь України у програмі ЄС COSME

COSME (2014-2020) – це програма ЄС, що спрямована на зміцнення конкурентоспроможності та стійкості малих та середніх підприємств, загальний бюджет якої складає 2,3 млрд євро.

Програма COSME – підтримує проекти різноманітної тематики, які включають полегшення виходу на зовнішні ринки, поліпшення умов для конкурентоспроможності, формування культури ведення бізнесу, кластери, туризм, зниження адміністративного тягаря для компаній і захист прав інтелектуальної власності для компаній, що працюють у країнах, які не є членами ЄС. Реалізація проектів у рамках COSME також сприятиме просуванню нових можливостей у рамках поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі, як для українських, так і для європейських компаній.

Нарешті Україна підписала Угоду і наші підприємці можуть активно користуватися великою кількістю привілеїв, які надає програма COSME. Ми публікуємо переклад робочої програми на 2016 рік, тож рекомендую всім підприємцям, організаціям та установам, які зацікавлені у власному розвитку якнайшвидше ознайомитись із програмою та користуватись усіма можливостями, які ми сьогодні отримали.

Україна стала восьмою країною за межами ЄС, яка приєдналася до програми COSME. Також серед цих країн є Чорногорія, колишня Югославська Республіка, Македонія, Молдова, Туреччина, Албанія, Сербія та Вірменія.

Наступним кроком для України є ратифікація Угоди парламентом.

Ознайомитися з текстом програми можна за посиланням: http://bit.ly/1rod18a

Детально про те, як долучитися до програми COSME можна дізнатися тут: http://bit.ly/1WfQdBd

Джерело: http://www.me.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали