Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Україна імплементує європейські вимоги до органічного виробництва

Редакція

11.08.2016 119 0 0

Мінагрополітики приділяє значні зусилля завершенню впорядкування сфери органічного виробництва та відповідного маркування харчових продуктів. 

Разом з представниками наукових установ, міжнародних організацій, профільних асоціацій та учасників ринку, Мінагрополітики розробляє комплекс документів щодо впорядкування сфери органічного виробництва.

Розроблено проект закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», положення якого спрямовані усунути недосконалість в органічному законодавстві та адаптувати його до вимоги права ЄС у цій сфері.

Розвиток органічного сільського господарства у світі відкриває великі можливості для вітчизняних виробників й експортерів: «Мова йде про активну участь нашої держави у процесі міжнародної торгівлі органічною продукцією».

За даними Федерації органічного руху України на початок 2016 року в Україні на території понад 410 тис. га діє 210 сільгосппідприємств, виробництво яких сертифіковане як органічне. Порівняно з 2010 роком ці показники зросли на 50%, що свідчить про перспективи для подальшого стабільного розвитку.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали