• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

З 1 травня зростуть мінімальні соцстандарти та зарплати бюджетників

ред. Uteka.ua

07.04.2016 859 0 0

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 6 квітня ухвалив низку рішень щодо підвищення соціальних стандартів та посадових окладів для працівників І тарифного розряду ЄТС з 1 травня, що передбачає збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії та зарплат працівників бюджетної сфери.

З 1 травня 2016 року прожитковий мінімум підвищиться в середньому на 5,2 %. Для працездатних осіб (мінімальна зарплата) він буде складати 1450 гривень, для осіб, які втратили працездатність (мінімальна пенсія), - 1130 гривень, для дітей віком до 6 років - 1228 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 1531 гривню.

Підвищення пенсійних виплат з 1 травня стосуватиметься 6,5 млн. українських пенсіонерів. Загалом же, зросте близько 80 видів соціальної допомоги.

Паралельно з підвищенням соцстандартів відбудеться підвищення посадових окладів І тарифного розряду ЄТС. Це стосується 3,5 мільйона працівників бюджетної сфери – вчителів, лікарів, працівників соціальної сфери, культури. Мінімальна заробітна плата підвищується на 5,2 %, проте посадовий оклад працівника І тарифного розряду підвищується на 6,5 %.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали