Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

З 1 серпня Ощадбанк почне видавати переселенцям електронні пенсійні посвідчення

Редакція

31.07.2016 224 0 0

З 1 серпня "Ощадбанк" почне видавати переселенцям з Донбасу електронні пенсійні посвідчення.

Нові карти-посвідчення клієнти зможуть отримати безкоштовно. При цьому, на нарахування і отримання пенсій відсутність такого посвідчення ніяк не вплине, уточнили в відомстві. Отримати платіжну карту-пенсійне посвідчення можна через 30 днів з дня звернення переселенця в банк.

У перший рік дії карти кожні шість місяців пенсіонер буде зобов'язаний приходити в банківське відділення для підтвердження ідентифікації. У наступні часи проходити ідентифікацію потрібно буде тільки раз на рік.

З 1 липня "Ощадбанк" отримав одноосібне право виплачувати пенсію, соціальну допомогу і компенсацій внутрішньо переміщеним особам. Раніше Мінсоцполітики оприлюднило чергові цифри з обліку переселенців - станом на 18 липня поставили на облік 1 млн 774 тис. 627 вимушених переселенців.

Нагадаємо, що звіт ООН зафіксував факт рекордного (з серпня 2015) числа людських смертей в Донбасі. На цих територіях, за минулий місяць, за офіційними даними, загинуло понад десятка мирних жителів, ще 57 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Джерело: http://strana.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали