Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Пенсійний калькулятор допоможе розрахувати майбутні виплати: інструкція ПФУ

03.03.2021 1698 0 0

Cтраховий стаж та заробітна плата обчислюються на основі даних, що містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Розроблено зручний і зрозумілий електронний сервіс, який дозволяє розрахувати розмір майбутньої пенсії.

Є можливість самостійно внести інформацію про страховий стаж, набутий до 1 січня 2004 року (періоди трудової діяльності та інші періоди, які враховуються при призначенні пенсії).

Сервіс за результатами обчислення стажу (в т.ч. з урахуванням додатково внесеної інформації) відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» визначає право на призначення пенсії та дату, в яку виникне таке право.

Розмір пенсії визначається у поточних цінах виходячи з припущення, що розмір заробітної плати буде таким, як на час розрахунку «Пенсійним калькулятором».

За результатами обчислення надається розрахунок пенсії та складові такого розрахунку (помісячний розрахунок коефіцієнтів заробітної плати, страховий стаж, розмір пенсії за формулою, доплата за понаднормовий стаж тощо). Результати розрахунку розміру пенсії зберігаються в особистому кабінеті та доступні для перегляду в будь-який час.

Як скористатись сервісом:

  1. Увійти на портал електронних послуг Пенсійного фонду України з використанням кваліфікованого електронного підпису.
  2. Відкрити «Пенсійний калькулятор» та ознайомитися з інструкцією.
  3. Заповнити відомості про особу та про періоди трудової діяльності, які відсутні в системі.
  4. Отримати детальний протокол розрахунку.

За допомогою «Пенсійного калькулятора» майбутні пенсіонери можуть:

  • виконати попередній розрахунок майбутньої пенсії;
  • провести моделювання майбутньої пенсії за введеними даними або з урахуванням стажу, що буде набутий до досягнення пенсійного віку.
1 из 1

pfu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали