Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Парламент відхилив законопроект щодо прозорості реєстраційних процедур

Редакція

25.07.2016 123 0 0

Парламент відхилив законопроект № 2696 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо правового забезпечення відкритості баз даних і прозорості реєстраційних процедур»).

Зокрема, документ передбачав публікацію заявок на торговельні марки у відкритій електронній базі, в результаті чого всі зацікавлені особи могли б отримати доступ до такої інформації, щоб своєчасно в адміністративному порядку захистити свої права в разі їх порушення.

Також пропонувалися процедура подачі мотивованих заперечень проти незаконної видачі охоронного документа на марку (наприклад, на підставі невідповідності заявленого знака умовам надання правової охорони) і дієвий механізм їх розгляду.

У проекті була прописана процедура оскарження рішень органу експертизи шляхом надання права особі, яка подавала мотивовані заперечення проти заявки на знак.

Також планувалося ввести оскарження експертизи в апеляційну палату Державної служби інтелектуальної власності України.

Крім того, передбачалася можливість подачі заявок на знаки в електронній формі, що повністю відповідає європейській практиці, значно підвищує ефективність подання та розгляду заявок і є вимогою сучасного світу.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали