Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

МОЗ планує створити Центр громадського здоров'я

Редакція

12.05.2016 267 0 0

У МОЗ відбулася нарада з питань створення Державної установи «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України» та реорганізації Держсанепідслужби.

Центр громадського здоров'я розглядається як база для посилення функцій епіднагляду за інфекційними та неінфекційними захворюваннями. Серед іншого, планується впровадити сучасні інструменти для забезпечення епіднагляду в реальному часі, поліпшення матеріально-технічної бази.

Експертна робоча група розробила відповідні законодавчі та нормативно-правові акти у зазначеній сфері. У складі групи працювали вчені і провідні галузеві фахівці, представники Держсанепідслужби, ЄС, ВООЗ. Розроблено проект Концепції розвитку системи громадського здоров'я, який знаходиться на етапі доопрацювання з урахуванням пропозицій і зауважень, що надійшли під час громадського обговорення.

Також ведеться робота по формуванню структури та штатного розкладу Центру громадського здоров'я та їх узгодженням з установами, закладами та підприємствами, що реорганізуються.

Джерело: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_2...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали