• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

МОЗ планує сформувати новий прозорий механізм процедури відправлення на лікування за кордон

ред. Uteka.ua

03.06.2016 175 0 0

МОЗ опрацьовує питання стосовно удосконалення процедури направлення громадян України на лікування за кордон, захворювання яких не лікуються на території України, а також зробить ці процеси більш прозорими.

Планується скоротити перелік документів, необхідних для взяття хворого на облік, чітко визначити перелік захворювань, які не лікуються в Україні та показані лише для лікування за кордоном, а також зробити систему більш відкритою і прозорою. Спрощення процедури дасть можливість виграти час, який є життєво необхідним для пацієнтів, а відкритість при прийнятті рішень – уникнення корупційної складової, а також можливих спекулювань на цій темі.

Станом на сьогодні, у межах доведених асигнувань Державного бюджету України на 2016 рік Комісією МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон прийнято рішень про оплату лікування за кордоном 75 осіб на суму більше 200 млн. грн., і ця сума повністю вичерпала річний план. Станом на 31 травня 2016 року на обліку перебувають ще 36 справ важкохворих громадян, які потребують такого лікування. З метою забезпечення громадян медичною допомогою за життєвими показаннями, яка не може бути надана у закладах охорони здоров'я України, МОЗ України вже звернулося до відповідних органів державної влади з клопотанням про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», щоб передбачити додаткові видатки за бюджетною програмою КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном».

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали