• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мінфін запустив податкові роз’яснення для зменшення тиску на бізнес

ред. Uteka.ua

01.08.2016 333 0 0

28 липня Мінфін запустив проект з видачі узагальнюючих податкових роз’яснень для розв’язання найболючіших питань бізнесу, що витікають з неоднозначного трактування податкового законодавства.

В чому проблема?

Сьогодні неточність податкового законодавства є причиною багатьох податкових спорів та створює можливості для маніпуляцій з боку ДФС, яка може по- різному трактувати закон.

Рішення

Мінфін вирішить ключові питання бізнесу шляхом видання узагальнюючих податкових роз’яснень та в подальшому буде активно користуватися цим інструментом для усунення неузгодженостей законодавства. Це знизить випадки різного трактування законодавства ДФС та платниками податків, а також заощадить кошти та час підприємців на судові спори.

Подальші кроки

- Збирається інформація від бізнесу щодо найбільш розповсюджених проблем.

- Проводиться відповідний аналіз, аби надати правильне роз’яснення.

- Надається роз’яснення та вирішуємо проблему.

- Системно вирішується питання, вносячи зміни до законодавства.

Мінфін зацікавлений у розвитку бізнесу, адже розвиток бізнесу означає зростання економіки та надходжень до бюджету. Узагальнюючі податкові роз’янення - це дієвий інструмент зменшення кількості податкових спорів та, відповідно, витрат часу та ресурсів платників податків. Планується активно використовувати цю можливість для вирішення нагальних питань бізнесу.

Джерело: http://www.minfin.gov.ua/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали