Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Мінфін збереже паперові акцизні марки на алкоголь

Редакція

29.02.2016 204 0 0

В Україні не збираються скасовувати паперові акцизні марки на алкоголь. Заступник міністра фінансів Олена Макеєва заявила, що відомство не планує піднімати це питання.
"Після консультацій з нашими європейськими колегами, ми зробили висновок, що традиційні марки" працюють "більш ефективно", - зазначила вона.
І уточнила, що робота над законопроектом щодо впровадження в Україні системи електронних акцизних марок буде продовжена. Тобто, не виключено, що в подальшому будуть в ходу і паперові та електронні акцизи.
Крім того, президент Асоціації сомельє України Дмитро Сидоренко звертає увагу на той факт, що з паперовими марками у чесних виробників є маса проблем.
"Наприклад, невеликі виноробні підприємства часто просто не можуть отримати потрібну кількість марок, і, отже, не мають можливості постачати свою продукцію в роздріб Існує близько 140 дозвільних документів, які потрібно зібрати Далеко не все можу пройти цей .." Марафон ", - пояснює Сидоренко, відзначаючи, що більш корисною для галузі було б спрощення дозвільних процедур.
Джерело: http://ubr.ua/business-practice/laws-and-business/minfin-sohranit-bumajnye-akciznye-marki-na-alkogol-382949

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали